Всі новини Житомирщина Світ Україна Інтерв'ю Регіони Духовність Спорт Форум

ЗМІ: Лукашенко наказав опублікувати компромат на Путіна

22.07 13:39
ЗМІ: Лукашенко наказав опублікувати компромат на Путіна
У відповідь на показ російським ТБ фільму "Хрещений батька" про президента Бєларусі Олександра Лукашенка, у бєларуській пресі з'явився компромат на російського прем'єра Володимира Путіна

Напередодні газета "Республіка", яка є офіційним органом Ради міністрів Бєларусі, опублікувала частину доповіді Бориса Нємцова "Путін. Підсумки. 10 років".

У відповідь на показ російським ТБ фільму "Хрещений батька" про президента Бєларусі Олександра Лукашенка, у бєларуській пресі з'явився компромат на російського прем'єра Володимира Путіна.

Напередодні газета "Республіка", яка є офіційним органом Ради міністрів Бєларусі, опублікувала частину доповіді Бориса Нємцова "Путін. Підсумки. 10 років". Доповідь супроводжувалася гострими коментарями журналістки Тетяни Владимирової.

За словами журналіста видання, всі політичні теми, у тому числі на тему бєларусько-російських відносин, надходять з адміністрації Лукашенка. Доповідь Нємцова головному редактору "Республіки" нібито передали особисто від помічника Олександра Лукашенка, начальника головного ідеологічного управління адміністрації президента Бєларусі Всеволода Янчевського.

Як зазначають бєларуські експерти, Лукашенко, розпорядившись опублікувати компромат, завдав удару і по бєларуському прем'єру Сергію Сидорському, якого, за чутками, Москва хотіла б бачити новим бєларуським президентом. Адже з публікації виходить, що саме Рада міністрів, органом якого є "Республіка", критикує Путіна, передає NEWSru.com.

Сам Нємцов був украй здивований, що написану ним доповідь використовували в "істеричній війні компроматів двох авторитарних лідерів, що зарвалися". У громадській раді при адміністрації Лукашенка визнали, що інформаційна війна між Москвою і Мінськом йде, проте замовлення компромату на Путіна з боку Лукашенка не підтвердили.

Як зазначають експерти, головним своїм ворогом Лукашенко вважає саме Путіна, тому опублікований компромат спрямований саме проти нього. Як заявив колишній депутат палати представників, прихильник Лукашенка Сергій Костян, влада Бєларусі давно знала, що інформаційну атаку на Лукашенка ініціював особисто Путін.

Напередодні прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що прем'єр не буде реагувати на публікацію в бєларуській пресі витягів з доповіді Нємцова. Пєсков проте зазначив, що якість доповіді "залишає бажати кращого", і його "ангажованість не викликає сумнівів".

Інформаційна війна між Москвою і Мінськом почалася на початку червня, її приводом стали розбіжності з питання входження Бєларусі до Митного союзу і черговий виток "газової війни". 4 липня телеканал НТВ показав документальний фільм "Хрещений батька", в якому Лукашенко фактично звинуватили у фізичному усуненні своїх політичних опонентів і встановленні диктатури в країні.

Відповіддю Бєларусі стало інтерв'ю президента Грузії Михайла Саакашвілі, що з'явилося 15 липня на бєларуському ТБ. Більша частина інтерв'ю була присвячена критиці російської зовнішньої політики.

Минулої п'ятниці телеканал НТВ показав фільм "Хрещений батька-2", в якому доповнив і поширив висунуті проти Лукашенка звинувачення. Білоруський лідер цього разу прокоментував сюжет і заявив про свою впевненість у тому, що замовили компромат на нього російські колеги.

Як стало відомо напередодні, Бєларусь 22 липня завдасть нового удару у відповідь по Росії в ході інформаційної війни, показавши телеінтерв'ю з президентом Латвії Валдісом Затлерсом.
Шановний гість! Ви увійшли на сайт ЗАМКОВА.info як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм логіном і паролем.
Ця новина на ЗAMKOВА ГОРА
Додати свій коментар до даної новини
Роздрукувати
Інші новини по темі:
Обговорити цю новину на форумі
Video
Загрузка...
найкращий iq тест
Новини RedTram
Завантаження ...
Опитування:
Яка партія приносить найбільшу користь місту Житомиру?

ВО «Батьківщина»
Комуністична партія
Молодіжна партія
«Наша Україна»
Партія регіонів
«Рідне місто»
ВО «Свобода»
«Сильна Україна»
Соціалістична партія
«Удар»
«Українська платформа»
«Фронт змін»
Інша

Голосувати
продивитись результати
Архіви новин:

«    Липень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Лютий 2012 (71)
Січень 2012 (287)
Грудень 2011 (119)
Листопад 2011 (170)
Жовтень 2011 (170)
Вересень 2011 (119)

nmp

Наразі обговорюється:
Закон про мови чи закон про нищення України?
Автор: Sash
Кабмин намерен поднять налог на воду
Автор: Sash
Конкурс от Нескафе
Автор: Fanat
Социальный проект "Всі рівні"
Автор: Fanat
Деятельность ООО
Автор: neta
Топ-новини
У Путіна побачили "початок кінця" правління Януковича
07.02, 21:39
Охота на мух
06.02, 14:00
Якої думки Рада Європи про витвір Азарова-Табачника?
06.02, 10:16
ПЕРЕМОГА! Ex.ua почав працювати
03.02, 10:42
У Партії регіонів полили брудом Інтернет-піратів
03.02, 08:32
Чому закрили EX.UA?
02.02, 10:48
Євгенія Тимошенко закликає США тиснути на Януковича
02.02, 10:24